napisz do nas
logo
  Przesuń

  WEKTORY 2019 - PRACODAWCY RP

  Klient
  PRACODAWCY RP

  W tym roku mieliśmy przyjemność zorganizować galę rozdania Wektorów 2019 dla PracodawcówRP. Na uroczystości w obiekcie DoubleTree by Hilton Warsaw pojawiło się wiele znanych i poważanych postaci z polskiego rynku przedsiębiorczości. Przygotowaliśmy całą komunikację marketingową przed wydarzeniem oraz zorganizowaliśmy szereg działań na miejscu Gali. Za oprawę artystyczną wydarzenia zadbał zespół Out of Control.

  PRODUKCJA:

  CCM 2019

  Rok rozpoczeliśmy od wydarzenia w Centrum Koneser dla jednego z naszych stałych klientów - 9 stycznia 2020 r. zorganizowana została coroczna gala dla naszego stałego Klienta. Podczas uroczystości wręczono nagrody dla najlepszych pracowników. Kategorie powstały w oparciu o kluczowe wartości firmy takie jak m.in. Jakość, Innowacyjność, Szacunek dla ludzi, czy Etyka. Wydarzenie poprowadził jak zawsze niezawodny Robert Jarek!

  PRODUKCJA:

  Przesuń
  Przesuń

  10-lecie powstania Portalu RynekPierwotny.pl

  Klient
  RynekPierwotny.pl

  Zorganizować tak wspaniały jubileusz to sama przyjemność! Uroczysta gala dla najważniejszych osób branży deweloperskiej odbyła się 21 listopada w Hotelu Westin w Warszawie. Część oficjalną wraz z rozdaniem nagród poprowadziła znakomita Agnieszka Cegielska, a wieczór pełen wrażeń zakończył się występem artystycznym w aranżacji wirtuoza polskiej sceny - Waldemara Malickiego. 

  PRODUKCJA:

  JUBILEUSZ 30-LECIA PRACODAWCÓW RP

  Klient
  PRACODAWCY RP

  2 października 2019 – tego dnia Pracodawcy Rzeczypospolitej obchodzili 30-lecie swojej działalności. 

  Pierwsza część obchodów odbyła się na Zamku Królewskim w Warszawie. Jego kluczową częścią była międzynarodowa Konferencja „Pracodawcy Europy Środkowej i Wschodniej. Trzydzieści lat doświadczeń i przyszłość”. 

  Gala odbyła się w Endorfinie Foksal. Podczas uroczystości gościliśmy wielu znamienitych gości z Polski oraz zagranicy. Wręczone zostały Wektory 30-lecia, których laureatami były polskie samorządy. Wektorem Nadziei została uhonorowana Rada Dialogu Społecznego. Wręczono też Wektora Specjalnego, którego otrzymał prof. dr hab. Henryk Skarżyński. Całość części oficjalnej oprawiona była występami Sławka Uniatowskiego oraz Ani Rusowicz. 

  Patronat Honorowy nad jubileuszem 30-lecia Pracodawców RP objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda. 

  PRODUKCJA:

  Przesuń
  Przesuń

  GALA ACM 2019

  Klient
  PFIZER POLSKA

  W tym roku zabraliśmy pracowników firmy w multikolorowy świat. Unikatowe połączenie scenografii uv, światła oraz występów artystycznych inspirowało gości na każdym etapie wydarzenia.

  PRODUKCJA

  GALA 'BAL NADREALNY'

  Klient
  Junkers Bosch

  Bal NadRealny był niezwykłym wydarzeniem, podczas którego mieszały się świat realny i fantastyczny. Wszystkie elementy począwszy od zaproszeń poprzez scenografię i materiały multimedialne przygotowane zostały w kolorach czarnym i białym.

  Powitanie zaaranżowane zostało na dziedzińcu Politechniki Warszawskiej. Gości powitali artyści cyrkowi oraz akrobaci.

  Monochromatyczną scenografię w auli wypełniały abstrakcyjne rzeźby oraz baletnice usytuowane na postumentach, zastygłe w nieruchomych pozach.

  Scenariusz Balu wypełniony był fascynującymi pokazami. Występy artystyczne w wykonaniu ponad 50 sztukmistrzów zakończone zostały pokazem mappingu. Wraz z kolejnymi pokazami oraz rozpoczęciem koncertu Dody wydarzenie zmieniało się plastycznie, nabierając barw. Wielkim finałem było show świetlne w nowoczesnej odsłonie.

  PRODUKCJA

  Przesuń
  Przesuń

  JUBILEUSZOWA GALA TROUW NUTRITION

  Klient

  TROUW NUTRITION

  Gala odbyła się w sali balowej hotelu Narvil. Dla 500 gości spotkania przygotowaliśmy część oficjalną podsumowującą 25-letną działalność firmy, rozdanie nagród dla najlepszych klientów oraz atrakcje towarzyszące.

  Muzyczną gwiazdą wieczoru był zespół Bajm z Beatą Kozidrak, a wydarzenie prowadzone było przez Tomasza Kamela.

  PRODUKCJA

  DOMÓWKA U SCHINDLERA

  Klient
  SCHINDLER POLSKA

  Z okazji 25-lecia Schindler Polska zaprosilśmy klientów i kontrahentów firmy na 'Domówkę u Schindlera'. Na trzech piętrach budynku przygotowaliśmy dla gości dwanaście pokoi tematycznych. W każdnym z nich na odwiedzających czekały niecodzienne atrakcje.

  Dzięki nietuzinkowym rozwiązaniom umożliwiliśmy przyjrzenie się szwajcarskiemu mechanizmowi 'od środka', a wiedza przekazana w kreatwyny sposób dostarczyła wielu niezapomnianych wrażań.

  Podukcja

  Przesuń
  Przesuń

  PFIZER COMPANY MEETING 2018

  Klient
  PFIZER GROUP

  Z okazji 60-lecia firmy, razem z naszymi gości, wsiedliśmy na pokład wehikułu czasu i odwiedziliśmy magiczne lata 60’.

  Miejscem wydarzenia była warszawska „Hulakula” gdzie klimatyczna scenografia oddawała czar tamtego okresu w Las Vegas i w Polsce. Po terenie eventu przechadzali się Elvis Presley i Marliyn Monroe, a o oprawę muzyczną zadbał zespół „The Beatles Revival Band” – wierni odtwarzający ikoniczny oryginał.

  Prowadzącym wydarzenie był znakomity Marcin Prokop. W ramach gali wręczono nagrody dla najlepszych pracowników i pracowników z wieloletnim stażem. Goście mogli skorzystać z licznych atrakcji obiektu, oraz dodatkowych atrakcji nawiązujących do tematyki spotkania.

  PRODUKCJA

  PREMIERA NOWYCH POMP FIRMY JUNKERS BOSCH

  Klient

  JUNKERS BOSCH

  W Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego gościliśmy 400 Gości z całej Polski. Przywitanie gości odbyło się na dachu Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego, a część główna w Sali Katalogowej. W roli prowadzącego wystąpił Robert Jarek oraz avatar Emil – doradca Junkersa.

  Wydarzenie wypełnione było pokazami artystycznymi usytuowanymi w różnych częściach biblioteki. Muzyczną gwiazdą wieczoru był zespół Feel.

  PRODUKCJA

  Przesuń
  Przesuń

  CEZ 'DZIEŃ ENERGETYKA' 2018

  Klient
  CEZ GROUP

  Dzień Energetyka 2018 odbył się w hotelu „Gołębiewski” w Wiśle. Uroczyste obchody dedykowane były pracownikom branży energetycznej i wzięło w nich udział 250 osób.

  Całość wydarzenia oraz specjalny wykład motywacyjny poprowadził znany dziennikarz Filip Chajzer. W części artystycznej oprawę zapewnił taneczny występ Aleksandry Bednarz oraz zespół Vega Andrychów.

  PRODUKCJA

  25-LECIE ROBERT BOSCH W POLSCE

  ROBERT BOSCH

  Z okazji 25-lecia firmy BOSCH w Polsce odbyło się wyjątkowo prestiżowe wydarzenie. Obchody jubileuszowe zorganizowaliśmy w Centrum Sztuki Współczesnej Zamku Ujazdowskiego w Warszawie.

  Spotkanie podsumowujące dotychczasową działanośći spółki dopełnił koncert Orkiestry Polskiego Radia Amadeus pod kierownictwem dyrygnetki Agnieszki Duczmal.

   

  Przesuń
  Przesuń

  CEZ 'DZIEŃ ENERGETYKA 2017'

  Klient
  CEZ GROUP

  Dzień Energetyka to niezwykle ważne święto dla wszystkich tych, których codziennym zadaniem

  i misją jest czuwanie, by energia elektryczna była dostarczana wszędzie tam, gdzie jest potrzebna.

  Wieczór tegorocznego wydarzenia uświetniły występy artystów oraz koncert Roberta Janowskiego

  i zabawa „Jaka to melodia”.

  Produkcja

  CreativeMedia

  25-LECIE PRACODAWCÓW RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

  Klient

  PRACODAWCY RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

  Projekt

  Nasz zespół był odpowiedzialny za koordynację projektów w ramach ochodów jubileuszu 25-lecia federacji Pracodawcy RP. Głównym wydarzeniem była uroczysta gala zorganizowana w Teatrze Wielkim w Warszawie.

  Podczas gali zostały wręczone nagrody Wektory 25-lecia dla osób szczególnie zasłużonych dla rozwoju przedsiębiorczości. Gospodarzem wydarzenia był Pan Prezydent dr. Andrzej Malinowski. Za warstwę arystyczną wydarzenia odpowiedzialny był Krzesimir Dębski, który wraz z orskiestrą złożoną wyłącznie z 25latków zachwycił aranżacjami współczesnych utworów.

  Produkcja

  CreativeMedia

  Przesuń
  Przesuń

  10-LECIE CEZ POLSKA

  Klient

  CEZ POLSKA

  Projekt

  10-lecie CEZ Polska odbyło się w Hotelu Gołębiewski w Wiśle. Gościliśmy tam przedstawicieli wszystkich spółek CEZ z całej Polski i Czech. Prowadzącym wydarzenie był Tomasz Kammel, a gwiazdą główną Patrycja Markowska, która uświetniła wieczór swoim występem.

  Produkcja

  CreativeMedia

  20-LECIE PHILIPS LIGHTING W KĘTRZYNIE

  Klient

  PHILIPS LIGHTING ODDZIAŁ W KĘTRZYNIE

  Projekt

  20-lecie fabryki Philips Lighting w Kętrzynie to szczególny jubileusz. Nasz zespół miał przyjemność kompleksowej organizacji trzydionwego wydarzenia, które obejmowało konferencję, galę wieczorną oraz całodniowy piknik dla pracowników oraz mieszkańców miasta. Ponadto mieszkańcy mogli wziąć udział w Kętrzyńskich Biegach z Philips. Łącznie w wydarzeniu brało udział ponad 15 000 osób. Prowadzący: Maja Bohosiewicz, Maciej Musiał. Koncerty: Audiofeels, Sound'N'Grace, Perfect. Obchody zakończone zostały pokazem sztucznych ogni z kętrzyńsiego jeziorka. 

  Produkcja

  CreativeMedia

  Przesuń
  Przesuń

  70-LECIE OT LOGISTIC

  Klient

  OT LOGISTIC SA

  Projekt

  W hotelu Narvil w Serocku zorganizowaliśmy jubileuszową galę 70-lecia firmy OT Logistics, która była głównym wydarzeniem obchodów 70-lecia. Podczas gali zostały wręczone wyróżnienia dla pracowników, którzy są najdłużej w zespole oraz którzy najbardziej zasłużyli się dla rozwoju firmy. Po części oficjalnej i uroczystej kolacji zaprosiliśmy gości na występ Kabaretu Paranienormalni, a wieczorną zabawę taneczną rozpoczął zespół T-Love, który porwał gości do tańca.

  Produkcja

  CreativeMedia

  CHRISTMAS PARTY

  Klient

  ROBERT BOSCH

  Projekt

  Nasz zespół zabrał pracowników firmy Robert Bosch w lodowy świat, gdzie odbyło się spotkanie świąteczne. Specjalnie na tę okazję zaaranżowaliśmy przestrzenie hotelu Sofitel Victoria w Warszawie, gdzie ponad 400 gości świętowało sukcesy mijającego roku. Po oficjalnym rozpoczęciu wieczoru magicznym tańcem w szklanej kuli zaprosiliśmy zgromadzonych na uroczystą kolację. 

  Po kolacji rozpoczęła się zabawa taneczna, w trakcie której wystapił rewelacyjny Dawid Podsiadło, który wykonał swoje największe hity. Podczas całego wieczoru dla wszystkich zgromadzonych przygotowane zostały specjalne lodowe (i nie tylko) atrakcje m.in. pokaz kuchni molekularnej.

   

  Produkcja

  CreativeMedia

  Przesuń
  Przesuń

  FASHION NIGHT POZNAŃ

  Projekt

  Dla pracowników naszego klienta z branży odzieżowej zorganizowaliśmy wyjątkowy wieczór pod hasłem Fashion Night, w której wzięło udział ponad 2000 osób. W specjalnie przygotowanych strefach goście mogli skorzystać z szeregu atrakcji, w tym m.in. z warsztatów modelingu. Właśnie w tym warsztatach wyłoniliśmy osoby, które nastepnie zaprezentowały swoje kreacje przed wszystkimi uczestnikami na wybiegu sceny głównej.

  Całe wydarzenie poprowadził znany z TVN Olivier Janiak, a gościem specjalnym była jak zawsze energetyczna Doda. Wszystkich gości do tańca porwał niezwodny zespół Drugi Tydzień.

  Produkcja

  CreativeMedia

  WEKTORY - NAGRODY PRACODAWCÓW

  Klient

  PRACODAWCY RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

  Projekt

  Uroczystą galę wręczenia Wektorów zorganizowaliśmy w Sali Katalogowej Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego. Wydarzenie poprowadził Piotr Kraśkow wraz z Panią Prezes Magdalena Burnat-Mikosz. Nagrody dla najwybitniejszych polskich przedsiębiorców wręczał Prezydent Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej - dr Andrzej Malinowski, a całe wydarzenie Honorowym Patronatem objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski, który również zaszczyił swoją obecnością podczas gali.

  Gości do tańca porwały dwa zespoły: czeski Woodmans Band oraz polski Drugi Tydzień

  Produkcja

  CreativeMedia

  Przesuń
  Przesuń
  Philips Lighting Polska

  Dla firmy Philips Lighting Polska zorganizowaliśmy dwa świetlne wydarzenia w warszawskiej Hali Wysokich Napięć oraz wrocławskim PAFAWAGu, które przez klienta zostały uznane za jedne z najlepszych w całej serii wydarzeń na całym świecie. 

  Obie industrialne przestrzenie zostały specjalnie oświetlone m.in. produktami klienta, a przygotowane atrakcje nie pozwoliły nudzić się żadnemu z przybyłych gości.

  CHRISTMAS PARTY

  Projekt

  Świąteczne spotkanie pracowników jednego z naszych klientów zorganizowaliśmy na Międzynarodowych Targach Poznańskich, gdzie gościliśmy ponad 1800 osób. Prowadzącym był Rafał Rutkowski, który swoim oryginalnym poczuciem humoru potrafił rozbawić każdego na sali. Na zaproszonych Gości czekało mnóstwo atrakcji - gry integracyjne oraz animacje przygotowane zgodnie ze świąteczną koncepcją. Wieczór uświetnił koncert Golec uOrkiestry, która zapewniła niesamowite emocję i zabawę.

  Produkcja

  CreativeMedia

  Przesuń
  Przesuń

  NEW YEARS MEETING

  Klient

  PFIZER POLSKA

  Projekt

  Wydarzenie zorganizowane dla 450 pracowników firmy Pfizer. Gala rozdania nagród Super Pfizer poprowadzona została przez Marcina Prokopa, a gościem specjalnym był założyciel firmy Charles Pfizer. Jego obecność możliwa była dzięki avatarowi stworzonemu przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii. Po części oficjalnej oraz kolacji zaprosiliśmy gości na występ kabaretu K2, a następnie na zabawę taneczną do białego rana.

  Produkcja

  CreativeMedia

  PREMIERA KOTŁÓW JUNKERS

  Klient

  JUNKERS BOSCH

  Projekt

  400 Gości z całej Polski. Wydarzenie odbyło się na 28 i 32 piętrze klubu The View w Warszawie i przybrało konwencję „Piekło-Niebo”. W roli prowadzącego wystąpił Tomasz Kammel, a gwiazdą muzyczną było Blue Cafe. Elektroniczny zegar odmierzał czas do kolejnych atrakcji i Big Show stanowiącego premierę nowych kotłów. Premiera składała się z animacji, tanecznego UV show oraz mappingu na produkcie.

  Produkcja

  CreativeMedia

  Przesuń
  Przesuń

  20lecie CDM PEKAO SA

  CENTRALNY DOM MAKLERSKI PEKAO SA

  Nasz zespół w Centrum Nauki Kopernik zorganizował wyjątkowe wydarzenie z okazji 20lecia Centralnego Domu Maklerskiego. Część oficjalną wydarzenia stanowiła konferencja z udziałem mediów na temat 20lecia działania giełdy oraz planów spółki i perspektyw na kolejne lata.

  Następnie gości zaproszono na uroczystą galę jubileuszową oraz kolację, po której prowadząca wydarzenie Grażyna Torbicka zaprosiła zgromadzonych na wyjątkowy koncert Tomasza Stańko.

  Produkcja

  CreativeMedia

  100lecie FRANKE

  FRANKE POLSKA

  W warszawskim hotelu Hilton zorganizowaliśmy uroczystą galę z okazji 100lecie firmy Franke. Wydarzenie dla ponad 250 gości poprowadziła Katarzyna Pakosińka. Po części zaprosiliśmy gości na uroczystą kolację, po której zabawę taneczną poprowadził Hirek Wrona. Gwiazdą wieczoru, która rozgrzała scenę do czerwoności była Maryla Rodowicz.

  Produkcja
  CreativeMedia
  Przesuń
  Przesuń

  PFIZER ICE NIGHT

  PFIZER POLSKA

  Dla ponad 450 pracowników firmy Pfizer Polska w Auli Politechniki Warszawskiej zorganizowaliśmy uroczyste galę noworoczną. Tego wieczora zabralismy gości do krainy lodu i całe wydarzenie zorganizowaliśmy pod hasłem Ice Night.

  Koncepcja wydarzenia tworzyła spójną całość, począwszy od lodowej scenografii, poprzez charakteryzację obsługi wydarzenia, aż po przygotowane atrakcje sceniczne. Kulminacyjnym punktem wieczoru był taneczny show na lodowisku wysuwanym spod sceny głównej wydarzenia.

  Wydarzenie poprowadził niezawodny Maciej Stuhr

  Produkcja

  CreativeMedia