napisz do nas
logo
  Przesuń

  25-LECIE PRACODAWCÓW RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

  Klient

  PRACODAWCY RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

  Projekt

  Nasz zespół był odpowiedzialny za koordynację projektów w ramach ochodów jubileuszu 25-lecia federacji Pracodawcy RP. Głównym wydarzeniem była uroczysta gala zorganizowana w Teatrze Wielkim w Warszawie.

  Podczas gali zostały wręczone nagrody Wektory 25-lecia dla osób szczególnie zasłużonych dla rozwoju przedsiębiorczości. Gospodarzem wydarzenia był Pan Prezydent dr. Andrzej Malinowski. Za warstwę arystyczną wydarzenia odpowiedzialny był Krzesimir Dębski, który wraz z orskiestrą złożoną wyłącznie z 25latków zachwycił aranżacjami współczesnych utworów.

  Produkcja

  CreativeMedia

  10-LECIE CEZ POLSKA

  Klient

  CEZ POLSKA

  Projekt

  10-lecie CEZ Polska odbyło się w Hotelu Gołębiewski w Wiśle. Gościliśmy tam przedstawicieli wszystkich spółek CEZ z całej Polski i Czech. Prowadzącym wydarzenie był Tomasz Kammel, a gwiazdą główną Patrycja Markowska, która uświetniła wieczór swoim występem.

  Produkcja

  CreativeMedia

  Przesuń
  Przesuń

  20-LECIE PHILIPS LIGHTING W KĘTRZYNIE

  Klient

  PHILIPS LIGHTING ODDZIAŁ W KĘTRZYNIE

  Projekt

  20-lecie fabryki Philips Lighting w Kętrzynie to szczególny jubileusz. Nasz zespół miał przyjemność kompleksowej organizacji trzydionwego wydarzenia, które obejmowało konferencję, galę wieczorną oraz całodniowy piknik dla pracowników oraz mieszkańców miasta. Ponadto mieszkańcy mogli wziąć udział w Kętrzyńskich Biegach z Philips. Łącznie w wydarzeniu brało udział ponad 15 000 osób. Prowadzący: Maja Bohosiewicz, Maciej Musiał. Koncerty: Audiofeels, Sound'N'Grace, Perfect. Obchody zakończone zostały pokazem sztucznych ogni z kętrzyńsiego jeziorka. 

  Produkcja

  CreativeMedia

  70-LECIE OT LOGISTIC

  Klient

  OT LOGISTIC SA

  Projekt

  W hotelu Narvil w Serocku zorganizowaliśmy jubileuszową galę 70-lecia firmy OT Logistics, która była głównym wydarzeniem obchodów 70-lecia. Podczas gali zostały wręczone wyróżnienia dla pracowników, którzy są najdłużej w zespole oraz którzy najbardziej zasłużyli się dla rozwoju firmy. Po części oficjalnej i uroczystej kolacji zaprosiliśmy gości na występ Kabaretu Paranienormalni, a wieczorną zabawę taneczną rozpoczął zespół T-Love, który porwał gości do tańca.

  Produkcja

  CreativeMedia

  Przesuń
  Przesuń

  CHRISTMAS PARTY

  Klient

  ROBERT BOSCH

  Projekt

  Nasz zespół zabrał pracowników firmy Robert Bosch w lodowy świat, gdzie odbyło się spotkanie świąteczne. Specjalnie na tę okazję zaaranżowaliśmy przestrzenie hotelu Sofitel Victoria w Warszawie, gdzie ponad 400 gości świętowało sukcesy mijającego roku. Po oficjalnym rozpoczęciu wieczoru magicznym tańcem w szklanej kuli zaprosiliśmy zgromadzonych na uroczystą kolację. 

  Po kolacji rozpoczęła się zabawa taneczna, w trakcie której wystapił rewelacyjny Dawid Podsiadło, który wykonał swoje największe hity. Podczas całego wieczoru dla wszystkich zgromadzonych przygotowane zostały specjalne lodowe (i nie tylko) atrakcje m.in. pokaz kuchni molekularnej.

   

  Produkcja

  CreativeMedia

  FASHION NIGHT POZNAŃ

  Projekt

  Dla pracowników naszego klienta z branży odzieżowej zorganizowaliśmy wyjątkowy wieczór pod hasłem Fashion Night, w której wzięło udział ponad 2000 osób. W specjalnie przygotowanych strefach goście mogli skorzystać z szeregu atrakcji, w tym m.in. z warsztatów modelingu. Właśnie w tym warsztatach wyłoniliśmy osoby, które nastepnie zaprezentowały swoje kreacje przed wszystkimi uczestnikami na wybiegu sceny głównej.

  Całe wydarzenie poprowadził znany z TVN Olivier Janiak, a gościem specjalnym była jak zawsze energetyczna Doda. Wszystkich gości do tańca porwał niezwodny zespół Drugi Tydzień.

  Produkcja

  CreativeMedia

  Przesuń
  Przesuń

  WEKTORY - NAGRODY PRACODAWCÓW

  Klient

  PRACODAWCY RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

  Projekt

  Uroczystą galę wręczenia Wektorów zorganizowaliśmy w Sali Katalogowej Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego. Wydarzenie poprowadził Piotr Kraśkow wraz z Panią Prezes Magdalena Burnat-Mikosz. Nagrody dla najwybitniejszych polskich przedsiębiorców wręczał Prezydent Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej - dr Andrzej Malinowski, a całe wydarzenie Honorowym Patronatem objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski, który również zaszczyił swoją obecnością podczas gali.

  Gości do tańca porwały dwa zespoły: czeski Woodmans Band oraz polski Drugi Tydzień

  Produkcja

  CreativeMedia

  Philips Lighting Polska

  Dla firmy Philips Lighting Polska zorganizowaliśmy dwa świetlne wydarzenia w warszawskiej Hali Wysokich Napięć oraz wrocławskim PAFAWAGu, które przez klienta zostały uznane za jedne z najlepszych w całej serii wydarzeń na całym świecie. 

  Obie industrialne przestrzenie zostały specjalnie oświetlone m.in. produktami klienta, a przygotowane atrakcje nie pozwoliły nudzić się żadnemu z przybyłych gości.

  Przesuń
  Przesuń

  CHRISTMAS PARTY

  Projekt

  Świąteczne spotkanie pracowników jednego z naszych klientów zorganizowaliśmy na Międzynarodowych Targach Poznańskich, gdzie gościliśmy ponad 1800 osób. Prowadzącym był Rafał Rutkowski, który swoim oryginalnym poczuciem humoru potrafił rozbawić każdego na sali. Na zaproszonych Gości czekało mnóstwo atrakcji - gry integracyjne oraz animacje przygotowane zgodnie ze świąteczną koncepcją. Wieczór uświetnił koncert Golec uOrkiestry, która zapewniła niesamowite emocję i zabawę.

  Produkcja

  CreativeMedia

  NEW YEARS MEETING

  Klient

  PFIZER POLSKA

  Projekt

  Wydarzenie zorganizowane dla 450 pracowników firmy Pfizer. Gala rozdania nagród Super Pfizer poprowadzona została przez Marcina Prokopa, a gościem specjalnym był założyciel firmy Charles Pfizer. Jego obecność możliwa była dzięki avatarowi stworzonemu przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii. Po części oficjalnej oraz kolacji zaprosiliśmy gości na występ kabaretu K2, a następnie na zabawę taneczną do białego rana.

  Produkcja

  CreativeMedia

  Przesuń
  Przesuń

  PREMIERA KOTŁÓW JUNKERS

  Klient

  JUNKERS BOSCH

  Projekt

  400 Gości z całej Polski. Wydarzenie odbyło się na 28 i 32 piętrze klubu The View w Warszawie i przybrało konwencję „Piekło-Niebo”. W roli prowadzącego wystąpił Tomasz Kammel, a gwiazdą muzyczną było Blue Cafe. Elektroniczny zegar odmierzał czas do kolejnych atrakcji i Big Show stanowiącego premierę nowych kotłów. Premiera składała się z animacji, tanecznego UV show oraz mappingu na produkcie.

  Produkcja

  CreativeMedia

  20lecie CDM PEKAO SA

  CENTRALNY DOM MAKLERSKI PEKAO SA

  Nasz zespół w Centrum Nauki Kopernik zorganizował wyjątkowe wydarzenie z okazji 20lecia Centralnego Domu Maklerskiego. Część oficjalną wydarzenia stanowiła konferencja z udziałem mediów na temat 20lecia działania giełdy oraz planów spółki i perspektyw na kolejne lata.

  Następnie gości zaproszono na uroczystą galę jubileuszową oraz kolację, po której prowadząca wydarzenie Grażyna Torbicka zaprosiła zgromadzonych na wyjątkowy koncert Tomasza Stańko.

  Produkcja

  CreativeMedia

  Przesuń
  Przesuń

  100lecie FRANKE

  FRANKE POLSKA

  W warszawskim hotelu Hilton zorganizowaliśmy uroczystą galę z okazji 100lecie firmy Franke. Wydarzenie dla ponad 250 gości poprowadziła Katarzyna Pakosińka. Po części zaprosiliśmy gości na uroczystą kolację, po której zabawę taneczną poprowadził Hirek Wrona. Gwiazdą wieczoru, która rozgrzała scenę do czerwoności była Maryla Rodowicz.

  Produkcja
  CreativeMedia

  PFIZER ICE NIGHT

  PFIZER POLSKA

  Dla ponad 450 pracowników firmy Pfizer Polska w Auli Politechniki Warszawskiej zorganizowaliśmy uroczyste galę noworoczną. Tego wieczora zabralismy gości do krainy lodu i całe wydarzenie zorganizowaliśmy pod hasłem Ice Night.

  Koncepcja wydarzenia tworzyła spójną całość, począwszy od lodowej scenografii, poprzez charakteryzację obsługi wydarzenia, aż po przygotowane atrakcje sceniczne. Kulminacyjnym punktem wieczoru był taneczny show na lodowisku wysuwanym spod sceny głównej wydarzenia.

  Wydarzenie poprowadził niezawodny Maciej Stuhr

  Produkcja

  CreativeMedia

  Przesuń