napisz do nas
logo
  Przesuń

  OPERACJA ZEIT

  Chwilę przed nastaniem prawdziwego lata opanowaliśmy teren Zegrza! Plan manewrów był bardzo intensywny, a nad prawidłowością wykonywanych misji czuwał major Arkadiusz Kups. Operacja Zeit zakończyła się pełnym sukcesem!

  PRODUKCJA

  PRODUKCJA FILMOWA

  CENTRALNY DOM MAKLERSKI PEKAO SA

  W ramach części integracyjnej konferencji organizowanej dla Centralnego Domu Maklerskiego zaprosiliśmy wszystkich 450 pracowników firmy na plan filmowy. To uczestnicy stali się odpowiedzialni za powstaniego zupełnie nowej wersji znanego polskiego filmu. 450 gości podzieliliśmy na zespoły aktorów, realizatorów oraz charakteryzatorów i PR. Uczestnikom doradzał m.in. znakomity aktor i biznesmen Emilian Kamiński, który był gościem specjalnym.

  Po wieczornej kolacji zaprosiliśmy gości na premierę powstałego w niecałe 4h filmu oraz wręczenie nagród filmowych. Całe wydarzenie poprowadzili Agnieszka Cegielska oraz Emilian Kamiński

  Wi

  Produkcja

  CreativeMedia

  Przesuń
  Przesuń

  LINDT GRAND FESTIWAL

  LINDT

  80 pracowników firmy Lindt zaprosiliśmy na przygotowane plany filmowe, na których w 3 zespołach przygotowali od podstaw filmy wraz z wykorzystaniem produktów z portfolio marki. W 4 godziny wszystkie zespoły nakręcili materiały, których premiere zorganizowaliśmy po uroczystej kolacji.

  Produkcja

  CreativeMedia

  MUZYCZNY MISTRZ KUCHNI

  ZIBI SA

  W ramach organizowanego przez nas zespół spotkania dla 80 gości firmy ZIBI przygotowaliśmy integrację Muzyczny Mistrz Kuchni. 

  Uczestnicy mieli za zadanie przygotować popisowe danie z dostępnych składników. O dodatki specjalne uczestnicy musieli się zmagać w przygotowanych przez nas konkurencjach na terenie całego hotelu.

  Jury wyłoniło najlepsze dania, a podczas części wieczornej wręczono nagrody dla najlepszych zespołów.

  Produkcja

  CreativeMedia

  Przesuń
  Przesuń

  BROTHER ADVENTURE

  BROTHER POLSKA

  Dla pracowników i partnerów marki Brother przygotowaliśmy zajęcia plenerowe sprawdzające sprawność uczestników oraz umiejętność pracy w grupach, ponieważ większość przygotowanych atrakcji tego właśnie wymagały.

   

  Produkcja

  CreativeMedia

  MANEWRY BROTHER

  BROTHER POLSKA

  Dla 80 gości firmy Brother przygotowaliśmy manewry wojskowe, podczas których zmierzyli się w turnieju paintball. Drużyny realizowały różne scenariusze, a nagrody dla najlepszych zostały wręczone podczas wieczornej kolacji.

  Produkcja
  CreativeMedia
  Przesuń
  Przesuń

  MONSTER GARAGE

  PKO BANK POLSKI

  Dla 80 pracowników i partnerów PKO BP zorganizowaliśmy wyjazd integracyjny, w którym głównym motywem przewodnim była motoryzacja. Jako główną atrakcję integracyjną przygotowaliśmy Monster Garage. Głównym zadaniem uczestników było naprawienie perły polskiej motoryzacji - Fiata 126p. Po tuningu auta startowały w wyścigu finałowym.

  Produkcja

  CreativeMedia

  OFFROAD SUZUKI

  SUZUKI POLSKA

  Dla pracowników i partnerów marki Suzuki zorganizowaliśmy wyjątkowy dzień na torach offroad, gdzie każdy z uczestników mógł sprawdzić swoje umiejętności za kierownicą samochodu terenowego. Ponadto w drużynach uczestnicy pokonywali trasę rajdu na orientację właśnie samochodami terenowymi.

  Najlepszych rajdowców nagrodziliśmy osoby wyróżniające się umiejętnościami rajdowymi, ale również pracę w zespole oraz fairplay.

  Produkcja

  CreativeMedia

  Przesuń