napisz do nas
logo
  Przesuń

  DNI WARSZAWY 2016

  CREATIVE ANSWER

  POLSKI ZWIĄZEK FIRM DEWELOPERSKICH

  Na zlecenie klienta przygotowaliśmy wydarzenie na warszawskim Polu Mokotowskim. Nasz zespół odpowiedzialny był za przygotowanie logistyczne wydarzenia, w tym rozstawienie w centralnym miejscu wydarzenia w pełni umeblowanego  namiotu o pow. ponad 800m2, w którym odbyły sie debaty m.in. na temat rozwoju mieszkalnictwa w Warszawie. Oprócz namiotu wykorzystaliśmy również scenę plenerową, na której DJ Vika porwała zgromadzonych do tańca.

  Zwieńczeniem pierwszego dnia wydarzenia było kino plenerowe.

  Zespół Creative Media odpowiadał za  logistykę, PR oraz promocję wydarzenia w radiu, internecie i na nośnikach OOH.

  CreativeMedia

  20lecie Philips Lighting w Kętrzynie

  Klient

  Philips Lighting Polska

  Z okazji 20 lecia fabryki Philips Lighting w Kętrzynie zorganizowaliśmy całodniowe wydarzenie dla pracowników i mieszkańców miasta. Przygotowanych zostało mnóstwo atrakcji dla całych rodzin, jubileuszowy bieg, działania CSR oraz koncerty gwiazd: Sound n’Grace oraz Perfect, a całe wydarzenie poprowadził Maciej Musiał.

  Produkcja

  CreativeMedia

  Przesuń
  Przesuń

  DNI URSYNOWA

  DZIELNICA URSYNÓW

  Całodniowe wydarzenie zorganizowane na Kopie Cwila na warszawskim Ursynowie. Podczas wydarzenia wystąpili m.in. Ewa Farna, Nick Sinckler oraz zespół IRA. W imprezie wzięło udział ponad 15 000 osób.

  Zespół Creative Media był odpowiedzialny za organizację wydarzenia, zapewnienie atrakcji dla mieszkanców, pozyskanie sponsorów oraz promocję wydarzenia w mediach i nośnikach OOH.

  CreativeMedia

  DRIFT MASTERS GRAND PRIX 

  DRIFT MASTERS

  Seria dwudniowych wydarzeń sportowych na terenie całego kraju w ramach ligi Drift Masters z relacją na kanale nSport+. Każdym zawodom towarzyszył piknik rodzinny z atrakcjami dla dzieci i rodziców, strefą gastronomiczną oraz wystawową.

  Zespół odpowiedzialny był za produkcję wydarzenia, koordynację wszystkich prac logistycznych, PR, promocję w mediach, sprzedaż biletów i pozyskiwanie sponsorów

  CreativeMedia

  Znalezione obrazy dla zapytania drift masters logo

  Przesuń
  Przesuń

  TURNIEJ RYCERSKI W CZERSKU

  Klient

  UNIWERSYTET WARSZAWSKI

  KOMISJA EUROPEJSKA

  Na powitanie finalistów europejskiego konkursu młodych talentów naukowych EUCYS obudowaliśmy średniowieczny klimat na terenie Zamku w Czersku. Podczas wieczornej integracji odbył się turniej rycerski oraz animacje i konkursy umożliwiające poznanie polskiej tradycji tamtych czasów. Rycerze powitali na terenie zamku ponad 400 gości.

  Produkcja

  CreativeMedia

  80lecie EC Sierkierki

  Klient

  Vattenfall

  Dla 4000 tysięcy pracowników EC Siekierki oraz ich rodzin zorganizowaliśmy piknik na terenie warszawskiego Toru Wyścigów Konnych Służewiec. Dla gości przygotowaliśmy szereg atrakcji – zarówno dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, a na scenie oprócz dziesiątek arystów (kabarety oraz zespoły coverowe) zagościł zespół Blue Cafe. Wydarzenie poprowadził Tomasz Jachimek.

  Produkcja

  CreativeMedia

  Przesuń
  Przesuń

  80lecie AWF Warszawa

  Klient

  AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

  Na terenie warszawskiej AWF zorganizowaliśmy piknik z okazji 80lecia uczelni dla studentów oraz absolwentów. W wydarzeniu wzięło udział ponad 500 osób, a gości do zabawy porwała niezawodna Maryla Rodowicz – również absolwentka AWF.

  Produkcja

  CreativeMedia

  MIASTECZKO IT

  UNIWERSYTET WARSZAWSKI

  W ogrodach Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie zorganizowaliśmy dwudniowy piknik w ramach odbywających się w Warszawie Mistrzostw Świata w Programowaniu. W miasteczku informatycznych zorganizowaliśmy szereg stacji edukacyjnych dla młodzieży oraz strefy partnerów wydarzenia prezentujących najnowsze rozwiązania informatyczne.

  Produkcja

  CreativeMedia

  Przesuń
  Przesuń

  DNI ŻAGANIA

  MIASTO ŻAGAŃ

  Trzydniowa impreza plenerowa, w której udział wzięło ponad 30 tys.mieszkańców Żagania i okolic. Dla uczestników przygotowane zostało specjalne miasteczko z atrakcjami dla rodzin, strefami gastronomicznymi oraz strefą rozrywki gdzie wystąpili Zakopower, Afromental oraz Akcent.

  CreativeMedia