napisz do nas
logo
  Przesuń

  ACM 2021

  21 stycznia zorganizowaliśmy coroczną galę dla jednego z naszych stałych klientów. W tym roku oczywiście w wydaniu online. Z powodzeniem przełożyliśmy wszystkie dotychczasowe elementy spotkania na nowy format: podsumowanie roku 2020, galę rozdania nagród dla pracowników, uhonorowanie pracowników z wieloletnim stażem. Spotkanie zakończyliśmy występem artystycznym – interaktywnym spektaklem teatralnym. Jako agencja byliśmy odpowiedzialni za wszystkie elementy spotkania: studio i przeprowadzenie transmisji, scenariusz i reżyserię, stworzenie grafik i animacji, zapewnienie występu artystycznego oraz wszystkich niezbędnych elementów eventu.

  PRODUKCJA:

  SZCZYT KLIMATYCZNY TOGETAIR 2020

  Konkretnie o klimacie - trzy dni, cztery żywioły i 11 debat tematycznych. Obecnie walka o zieloną przyszłość toczy się w wielu obszarach, m.in. energetyki, gospodarki odpadowej, suszy i odbudowy po pandemii. Zorganizowany w Centrum Praskim Koneser Szczyt Klimatyczny był neutralną przestrzenią do dyskusji ponad podziałami dla wielu środowisk, aby mogły wspólnie wypracować stanowiska oraz rekomendacje do raportu końcowego, które pozwolą razem zadbać o środowisko naturalne. 

  Togetair 2020 można było obejrzeć w internecie na platformach takich jak: wp.pl , money.pl czy polsatnews.pl

  PRODUKCJA:

  Przesuń
  Przesuń

  SZTUKA ŚWIĄT

  Klient
  WIENER TU

   

  Świąteczny event online przygotowany dla 800 pracowników firmy. Do naszych zadań należało kompleksowe przygotowanie eventu w tym: budowa landing page (agenda, zapowiedzi, konkursy, stream wydarzenia), przygotowanie i koordynacja konkursów towarzyszących, nagranie materiałów filmowych oraz realizacja wydarzenia. Wraz z Darkiem Kuźniakiem nagraliśmy program kulinarny, w którym ugotował 3 zwycięskie dania wyłonione w konkursie. Największą niespodzianką dla widzów był, grany na żywo, interaktywny spektakl teatralny „Szalone nożyczki”, w którym to widzowie dzięki wpisom na czacie wpływali na przebieg akcji. 

  PRODUKCJA:

   

  XMASS PARTY "LIKEABOSCH"

  Klient:
  ROBERT BOSCH

  Do naszych zadań należało przygotowanie materiałów filmowych do emisji podczas spotkania online, w tym podsumowanie roku, rozdanie nagród dla pracowników oraz uhonorowanie jubilatów. Event poprzedzony był wysyłką słodkich niespodzianek do 800 osób. Na zakończenie zapewniliśmy występ artystyczny - Kabaret Hrabi.

  PRODUKCJA:

  Przesuń
  Przesuń

  ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE DZIAŁU 

  Głównym kreatywnym wyzwaniem było nagranie materiału podsumowującego rok na green screenie, który z pełnym sukcesem, zrealizowaliśmy z zatrważająco krótkim czasie.

  Spotkanie oraz emisja materiałów odbyły się na platformie komunikacji wewnętrznej. Jako element rozrywkowy zapewniliśmy warsztaty kulinarne z Darią Ładochą. Spotkanie poprzedziliśmy wysyłką prezentów w tym składników do gotowania, fartuszktów oraz książek kulinarnych.

   

  PRODUKCJA: